Provázkové záclony v délce až 20m, 100% Trevira CS

A

B

C

D

E

F

G

Farbkarte Fransen Farben Lame Fadenvorhang Fadenvorhang Lame Fadenvorhang Lame Fadenvorhang KaDeVe KaDeVe Lame Fadenvorhang Raumteiler Fadenvorhang als Raumteiler Chandalier aus Fadenvorhängen Chandalier aus weissen Fadenvorhängen Lichteffekte mit Fransenvorhängen Leuchtsäulen Weisser Fadenvorhang Heavent Expo Schwarz / Weisser Fadenvorhang Fadenvorhänge als Raumaufteiler. Transparenter Fadenvorhang Büro Raumtrenner Elegante Raumtrennung RaumteilerFadenvorhang mit projektierten Logo Design Interiors Birmingham  Fransenvorhang als Deckendekoration. Treffpunkt bei der SIEL Theatershow in Paris tragbarer Raumaufteiler
1234

Aufhängung:

Schlaufe Vorhangband Velcro Klettband Velcro Klettband

klicken Sie die Bilder zur Vergrößerung

fadenvorhang
Nicht entflammbare Varia Fadenvorhänge, M1Fadenvorhang Flyer download Deutsch, English, Ungarisch

UKUK UK

Fadenvorhang im Theater

 Fadenvorhang im KaDeVe Kaufhaus

 Fadenvorhang im Büro

Fadenvorhang Bühne

Varia provázkové záclony

Unser Fadenvorhang M1 ist nicht entflammbar:

Varia Fadenvorhänge sind nicht entflammbar und können daher auch an öffentlichen Plätzen, z.B. Restaurants, Events, Messen etc. zur Dekoration verwendet werden. Wir verwenden nur Materialien aus 100% Trevira CS in M1 Qualität.

Na míru do výšky 20m

Standartní rozměr provázkových závěsů šířka 2,10m, výška 3,20m, na míru lze zhotovit závěsy až do výšky 20m.

Barvy

Široká nabídka barev: bílá, černá, červená, modrá, zlatá, antracitová, hnědá, odstín střídaný se zlatou a další dle vzorníku:
Download Farbkarte Varia Fadenvorhang

 

Lehce přenosné

Pro transport je možné lehce zavázat provázkové závěsy do uzlu, čímž se zabrání zamotání a jednoduchou závěsnou příčku můžete stěhovat z eventu k eventu. Zavázané závěsy potřebují minimální prostor a jsou lehké.

Nápadité dělení prostoru

Provázkové záclony Varia jsou skvělým materiálem pro elegantní a transparentní dělení všech interiérů od obývacího pokoje, přes kancelář, po výstavní prostor. Příklady i inspiraci naleznete v galerii obrázků.

Hra světel

Plocha z provázkových záclon je ideální pro hru světel. V galerii naleznete příklady různých možností, např.: měnivé (sanžánové) efekty, světelné sloupy, vrchní a spodní nasvícení či projekce.